Odzież motocyklowa Roleff

ROLEFF

Firma Roleff istnieje na rynku od 1988 roku. Ich aktualna sieć dealerska składa się z 2500 punktów w samych Niemczech. Roleff dostępny jest również w 21 krajach na całym świecie. Firma nastawiona jest na 100% satysfakcję klienta oraz wysoką jakość przy zachowaniu przystępnej ceny. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu wiedzą jak połączyć ze sobą te na pozór sprzeczne wymagania.

Wolfgang Roleff – właściciel i założyciel firmy, osobiście nadzoruje wszystkie procesy produkcyjne. Począwszy od projektowania odzieży oraz konsultacji z odbiorcami, przez pracę szwalni aż po zaopatrzenie wszystkich swoich dealerów. Co równie ważne, cała filozofia firmy opiera się na tworzeniu produktów, które będą spełniały wymagania motocyklistów, a nie tylko przynosiły zyski. Firma Roleff stara się również indywidualnie podchodzić do każdego z krajów, w którym posiada sieć sprzedaży. Przykładem jest nasz rodzimy rynek, na który specjalnie zostały zaprojektowane kurtki i spodnie posiadające całkowicie wymienne wszystkie wewnętrzne podszewki.

Warto wspomnieć, że kurtki i spodnie szyte są z odpornego na przetarcia materiału Kodra 500D, posiadają wymienną membranę Wind-Tex® Clima Control (jedna z najlżejszych na rynku oddychających i wodoodpornych membran), podpinkę termoaktywną „Thermolite” oraz certyfikowane ochraniacze CE.

W przypadku odzieży skórzanej stosuje się skórę bydlęcą o grubości 1,2-1,4mm, elastyczne wstawki oraz ochraniacze CE. Dodatkowo kurtki skórzane posiadają w pełni wyciągane podpinki ocieplające, które mogą służyć jako kamizelki. W ofercie Roleffa również znajdują się buty motocyklowe. Roleff jest głównym dostawcą w segmencie butów do sklepów motocyklowych Polo oraz Louis. Pozostałe produkty Roleff na rynku polskim to kaski motocyklowe Romer i Akira. Obie marki cechuje bardzo niska cena i bardzo wysoka jakość wykonania. Np. kask wielofunkcyjny Stuttgart (kask łączący w sobie cechy kasku integralnego z blendą oraz jeta) zdobywał wiele razy pod rząd nagrody w światowych pismach branżowych. Najważniejszą  jednak cechą Roleffa jest to, że firma ta kładzie największy nacisk na obsługę posprzedażną i obsługę reklamacji. Każdy towar, w którym została wykryta usterka, jeśli tylko istnieje taka możliwość jest wymieniany od ręki. Ludzie z Roleffa doskonale zdają sobie sprawę, że oczekiwanie przez kilka tygodni w sezonie na naprawę odzieży służącej do jazdy jest nie do zaakceptowania.

 

W kraju już jest ponad 50 sklepów, gdzie można zakupić odzież marki Roleff, a liczba dealerów stale się powiększa. Jesteśmy generalnym przedstawicielem marki Roleff

Pliki do pobrania ROLEFF: