Skip to main content
Aktualności

Classic Trial Bieszczady – Polak Potrafi. Wspieramy akcję

By 28 listopada, 2016No Comments

Słuchajcie i wspierajcie!

Powstaje miejsce, w którym sport łączy się z historią.
Miejsce gdzie spędzicie czas z całą rodziną, podniesiecie swoje umiejętności jazdy w offie, może rozkochacie się w klasycznym wydaniu trialu,
A wszystko w uzależniających okolicznościach przyrody jakie oferują tylko nasze Bieszczady. Wspierajmy niszowe dyscypliny i niszowe projekty! 🙂

Classic Trial Bieszczady – wspomóż motocyklową ideę stworzenia miejsca, w którym sport łączy się z historią. Miejsca, gdzie spędzisz czas z całą rodziną, podniesiesz swoje umiejętności, a może znajdziesz pasję na resztę życia?

Wspieraj niszowe dyscypliny i niszowe projekty! Będzie to miejsce, do którego będzie można przyjechać na weekend całą rodziną i spędzić aktywnie czas. Nocleg już jest, brakuje większej liczby motocykli oraz toru. Ten ostatni powoli powstaje na działce, którą już pomysłodawca dysponuje. Jest wystarczająco duża by nie nudzić się przez kilka dni. Posiada także motocykl, klasycznego SWM-a z lat ’70. Jednak by móc spędzić czas całą rodziną potrzebny jest dodatkowy „duży” sprzęt oraz triale dla dzieciaków.

 

Classic Trial Bieszczady to projekt który pomysłodawcy starają się realizować z całych sił, ale bez Was nie uda się go skończyć. Potrzeba tylko (albo aż) finansowego „kopa” . Podsumowując, gdy projekt się uda zakończyć będzie można: przyjechać na weekend, wskoczyć na klasyczny motocykl trialowy, podnieść swoje umiejętności (lub nabyć nowe) na bezpiecznym obiekcie, a wieczorem wypić piwko i wsłuchać się w rykowisko. Możesz również przyjechać z własnym motocyklem i skorzystać z naszego terenu.

Zapraszamy chętnych do udzielenia wsparcia – szczegóły w tym linku

 

classic-trial-bieszczady

Leave a Reply