Skip to main content

Informujemy, że do stałej oferty wprowadziliśmy opony Continental.

Aktualnie w naszej ofercie dostępne są 3 bieżniki:

ContiSport Attack 3

Zaprojektowana całkowicie od podstaw rodzina opon sportowych i supersportowych, wyznaczających nowe standardy dotyczące własności jezdnych i zachowania przy dużych kątach przechyłu, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, przeznaczonych do wszystkich motocykli sportowych.

Zdecydowanie wyższy poziom przyczepności na mokrej nawierzchni dzięki specjalnie zaprojektowanej rzeźbie bieżnika, która wydatnie poprawia odprowadzanie wody. Dzięki zastosowaniu zaprojektowanej na nowo mieszanki na bazie krzemionki, udało nam si znacznie poprawić przyczepność, a także podnieść poziom radości z jazdy i poczucia bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni

Innowacyjna technologia GripLimitFeedback zwiększa poziom bezpieczeństwa przy ekstremalnie wysokich kątach wychylenia motocykla, ponieważ kierowca może wcześniej wyczuć uślizg opony w sytuacji krytycznej, co zapewnia lepszą kontrolę nad maszyną na granicy przyczepności.

Opona została zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnych motocykli wyścigowych i oferuje wyczuwalnie lepszą przyczepność i precyzyjne prowadzenie.

Zdecydowanie lepsza trakcja dzięki zwiększonej powierzchni kontaktu z jezdnią, nowej mieszance oraz zoptymalizowanej technicznie rzeźbie bieżnika.

Wyższa trwałość dzięki zwiększonej powierzchni styku z nawierzchnią, większej grubości bieżnika w środkowym pasie opony, oraz zastosowaniu zoptymalizowanej technologii MultiGrip

 

TKC 70

Nowa opona TKC 70 łączy w sobie najlepsze właściwości modelu offroadowego TKC 80 oraz drogowej opony ContiTrail-Attack 2.

 

Zupełnie nowa opona marki Continental charakteryzująca się dobrą wytrzymałością terenową i uniwersalną charakterystyką drogową.

Zaprojektowana od podstaw opona terenowa o budowie radialnej i diagonalnej, skonstruowana do użytku terenowego i charakteryzująca się indeksem prędkości do 240 km/h – wszystkie opony radialne są produkowane w Niemczech.

Model TKC 70 przeznaczony jest do eksploatacji w lekkich i średnich warunkach terenowych. Zarazem, posiada on wyjątkowo korzystną charakterystykę drogową.

Unikalny układ klocków bieżnika sprawia, że opona TKC 70 jest cicha i stabilna na twardej nawierzchni i oferuje dobre własności terenowe

Pełna wigoru na drodze i bezpieczna na szutrowych szlakach.

MultiGrip: Opracowana przez firmę Continental technologia różnicowania twardości mieszanki na centralnej części bieżnika i na krawędzi opony (wyższe przebiegi i lepsza przyczepność).

RainGrip: Nowa mieszanka zapewniająca doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni i bardzo krótki czas rozgrzewania opony.

Konstrukcja stalowego opasania ułożonego pod kątem 0 stopni gwarantuje wysoką stabilność i ogranicza zjawisko gwałtownego odzyskiwania przyczepności.

 

TKC 80

 

Sprawdzona, uniwersalna opona do użytku zarówno na drodze, jak i w terenie.

Przetestowana zarówno podczas wyjazdów turystycznych, jak i rywalizacji torowej.

Samooczyszczająca się rzeźba bieżnika.

Wysoki poziom stabilności poprzecznej na luźnych nawierzchniach.

Bardzo dobre własności drogowe, wysokie przebiegi.

Montowana fabrycznie w modelach BMW R 1200 GS Adventure, F 800 GS Adventure, KTM 1090 Adventure R, KTM 1290 Super Adventure R oraz Husqvarna 701 Enduro

 

 

 

Leave a Reply