Skip to main content
Aktualności

Dostawa Gaerne SG-12 Limited Edition. Nowość na sezon 2016/2017

By 29 lipca, 2016No Comments

gaerne-sg12-2016

Informujemy o dostawie butów Gaerne SG-12 w serii limitowanej na sezon 2016/2017

Wszystkie buty Gaerne są produkowane we Włoszech. Gaerne SG12 na sezon 2016/2017 to następca kultowego buta SG-12 z poprzednich lat. Zastosowane materiały spowodowały obniżenie wagi buta o około 15% w porównaniu do poprzednich SG-12.

Jeszcze mocniejsze okucia oraz nowsze wzmocnienia palców, które zwiększają wyczucie dźwigni zmiany biegów i kontrolę nad pojazdem. Wyposażone w lżejszy, zawiasowy system dwuosiowy opatentowany i wyłączny dla marki Gaerne. Lżejsza i mocniejsza, osłona goleni. Przedni panel wykonany z Thermoplastic’u, co sprawia, że but ten doskonale się nadaje dla kierowców, którzy mają szeroką łydkę lub zakładają rozbudowane protektory kolana. Cztery lekkie aluminiowe klamry na paskach z możliwością regulacji.
Na pięcie ochraniacz absorbujący uderzenia. Wnętrze buta zostało zaprojektowane, tak aby zapewnić stopom prawidłową ochronę i komfort. Nowa wyściółka – z tyłu wykonana z materiału absorbującego uderzenia, z przodu natomiast wentylowana. Wkładka buta z miękkiej pianki, która dopasowuje się do kształtu stopy. Cholewka została wykończona nowym, elastycznym i oddychającym materiałem Acronos, który zatrzymuje piasek i kamienie.

Gaerne SG-12 w serii limitowanej na sezon 2016/2017

Na stanie posiadamy również zeszłoroczny model SG-12 który
przeznaczyliśmy do wyprzedaży dostępny pod tym linkiem

Leave a Reply