Skip to main content
Aktualności

Dostawa łańcuchów i zestawów napędowych REGINA

By 18 sierpnia, 20142 sierpnia, 2023No Comments

Jesteśmy po dostawie łańcuchów i zestawów napędowych kultowej marki REGINA.

Na łańcuchach tej marki do dzisiaj zdobytych zostało ponad 300 tytułów w mistrzostwach świata we wszystkich sportach motocyklowych! Ilość tytułów ciągle rośnie.

Łańcuchy REGINA montowane są do pierwszego montażu w motocyklach BMW (np. S1000RR jeździ na łańcuchu REGINA 525ZRP, a F800 na łańcuchu REGINA 525ZRE), Ducati (Multistrada 1200 ma łańcuch 530ZRP, Monstery 796-1100 – REGINA 525ZRP), KTM (Adventure 1190 na 525ZRP podobnie jak RC8).

Oprócz wymienionych marek motocykli REGINĘ doceniła większość europejskich producentów m.in. Aprilia, Benelli, Husqvarna, Gas Gas, MV Augusta, TM i wielu innych.

UWAGA! 

Wszystkie łańcuchy REGINY mają kolor złoty!!!

Firma ta, jako piewsza na świecie, produkowała łancuchy w kolorze złotym i od niedawna postanowiła, że wszystkie jej łańcuchy będą miały taki właśnie kolor

Do oferty wprowadziliśmy wyczynowy łańcuch 520GPXV-120, na którym sukcesy odnosi TONY CAIROLI!

W ofercie mamy łańcuchy oraz całe zestawy łańcuchowe. W skład zestawu wchodzi złoty łańcuch REGINA o wytrzymałości prawidłowo dobranej przez producenta oraz zębatki SUNSTAR.Podobno, w wypadku braku SUNSTARA na magazynie REGINY, możliwa jest zamiana na wzmacniane zębatki CHT (ale jeszcze z tym się nie spotkaliśmy). Łańcuchy są rozkute i w każdym pudełku jest zapinka lub zakuwka. W wielu przypadkach jest jedno i drugie. Wszystkie zakuwki mają w komplecie specjalne dystanse montażowe, które przy zakuwaniu wkłada się między płytki, aby wyeliminować ryzyko zbyt ciasnego zakucia łańcucha.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O ŁAŃCUCHACH SUNSTAR I ZESTAWACH ŁAŃCUCHOWYCH TEJ FIRMY.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Link do oferty REGINA na sklepie

Leave a Reply