Skip to main content
Aktualności

DUNLOP ROADSMART III DOSTĘPNY W OLEK MOTOCYKLE

By 18 stycznia, 2016No Comments

Dunlop RoadSmart III

Informujemy o nowej oponie Dunlopa która trafiła na rynek.
Mowa o następczyni znanego bieżnika RoadSmart II.
Nowa RoadSmart III klasy SportTouring zanim trafiła oficjalnie do sprzedaży w styczniu 2016 roku została poddana ponad 3 letnim testom.

Prace włożone przez inżynierów Dunlopa pozwoliły stworzyć oponę o wysokich osiągach i długich przebiegach.

Aż 1,2 mln przejechanych kilometrów i 31 miesięcy wszechstronnych testów poprzedziło powstanie opony motocyklowej RoadSmart III. Po najbardziej intensywnym i rygorystycznym programie testowym w europe…

Wygląda inaczej, bo jest inny. Innowacyjny wzór bieżnika z ulepszonymi kątami bieżnika w tylnej i przedniej oponie. Przełomowy wzór bieżnika z RoadSmart III został specjalnie opracowany, aby zapewnić równomierne zużycie, przeznaczony do długotrwałego użytkowania.

Unikalny wzór połączonych rowków bieżnika (iGT) zapewniający wysoką odporność na aquaplaning. Innowacyjny wzór połączonych rowków bieżnika (iGT) zapewnia szybkie i efektywne usuwanie wody spod czoła opony, gwarantując wysoką przyczepność oraz pewne prowadzenie – na dłużej.

Najnowsza generacja odpornych na zużycie nanotechnologicznych mieszanek.
Nowe połączenie zoptymalizowanej mieszanki tri-polimerowej z krzemionką o wysokiej dyspersji, oferuje znacznie zwiększone przebiegi i przyczepność na mokrej nawierzchni. Wewnętrzne testy wykazały, że przebieg został udoskonalony o ponad 10%.

Opracowany na nowo oplot opony z przeplatanej wiskozy oraz jej profil pozwalają na lżejsze i bardziej precyzyjne prowadzenie motocykla przy zachowaniu jej znaku firmowego – niezawodności i rzetelności reakcji.

 

Styczniowa premiera Dunlopa jest już do nabycia w Olek Motocykle.

http://bit.ly/1lnTtNY

 

Dunlop RoadSmart III w Olek Motocykle

Leave a Reply