Skip to main content
Aktualności

Gorąca promocja Bridgestone BT016

By 8 sierpnia, 2023No Comments

Przedstawiamy niesamowitą okazję, w ramach której przy zakupie jednego z wybranych zestawów, otrzymasz wyjątkową torbę z logo marki BRIDGESTONE zupełnie za darmo!

Opona motocyklowa BRIDGESTONE BT016 to prawdziwa perełka dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. Niezależnie od warunków pogodowych, zapewnia nieporównywalne osiągi nawet przy ekstremalnie wysokich prędkościach.

Inżynierowie marki BRIDGESTONE przyłożyli szczególną wagę do stworzenia opony BT016, gwarantując nie tylko stabilność i przyczepność, ale także wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu stalowego kordu wykonanego z włókien o doskonałej przewodności cieplnej, opona zachowuje swój kształt nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zaawansowana technologia Nano ProTech™ dodatkowo zwiększa osiągi, a głębokie rowki zapewniają doskonałą trakcję nawet na mokrej nawierzchni.

A to nie koniec! Konstrukcja trójwarstwowa opony BRIDGESTONE BT016 gwarantuje doskonałą przyczepność oraz wyjątkową trwałość gumy, co przekłada się na długą żywotność i niezawodność.

Jeśli marzysz o niesamowitej stabilności, idealnym prowadzeniu i oszałamiających osiągach, to teraz jest odpowiedni moment, by się przekonać.

Dodatkowo tylko teraz w naszej promocji Bridgestone BT016 możesz odebrać wyjątkową torbę sygnowaną logiem Bridgestone kupując wybrany komplet opon BT016.

Torba Bridgestone którą można otrzymać w promocji kompletu opon Bridgestone BT016

Poniżej warunki promocji:

1. Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych 
2. Promocja działa dla każdego klienta bez możliwości zwrotu zakupionych opon
3. Z promocji można skorzystać wielokrotnie

4. W promocji biorą udział jedynie specjalnie do tego stworzone komplety opon – zamówienie tylko jego składowych (czytaj opon osobno, nie w komplecie z gadżetem) lub innych rozmiarów nie biorących udziału w promocji skutkuje nieotrzymaniem gadżetu

Bridgestone BT016 w Olek Motocykle

Nano ProTech™ – Bridgestone wykorzystuje rewolucyjną technologię, ta innowacyjna platforma, obecna we wszystkich oponach tej marki, umożliwia oszczędność paliwa przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów jezdnych. Dzięki temu rozwiązaniu, Bridgestone zyskał uznanie jako marka silnie zaangażowana w ochronę środowiska i doskonale wpasowująca się w aktualne trendy.