Skip to main content
Aktualności

Kappa – informacja dotycząca stelaży i płyt pod kufry. Ważne

By 1 lipca, 2016No Comments

Przy okazji kolejnej dostawy KAPPA chcielibyśmy przypomnieć wciąż powracający temat montażu kufrów centralnych.

W związku ze stale powtarzającymi się reklamacjami związanymi z niekompletnością stelaży KAPPA chcielibyśmy wyjaśnić, że stelaże są jak najbardziej kompletne i pełnowartościowe, a problemy z montażem kufrów wynikają tylko i wyłącznie z braku odpowiednich płyt. Klienci często błędnie myślą, że wystarczy zakupić tylko stelaż i zamontować na nim np. uniwersalną płytę występującą już w zestawie z kufrem MONOLOCK. Niestety tak nie jest.

Jak widać na poniższym przykładnie ( str. 880 w naszym katalogu oraz str. 195 nowego katalogu KAPPA 2016 ) do danego typu stelaży potrzebne są konkretne płyty montażowe. I tak aby zamontować np. kufer MONOLOCK K46N na stelażu K3400 nie wystarczy nam uniwersalna płyta zawarta już w tym kufrze. Potrzebna będzie jeszcze płyta MKN ponieważ to ona zawiera w zestawie aluminiowe mocowania niezbędne do połączenia płyty ze stelażem.

kappa-stelaze

Przypominamy również, że do montażu kufrów do stelaży bocznych nie są potrzebne żadne płyty pod kufer gdyż stelaż boczny jest już wyposażony w mocowania MONOKEY lub MONOKEY SIDE.

Nowy katalog KAPPA 2016 w wersji elektronicznej:

[download id=”5736″]

Leave a Reply