Skip to main content
Aktualności

Kaski Kappa – nowości w sklepie Olek Motocykle

By 22 lutego, 2016No Comments

Informujemy, o nowościach w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do zapoznania się z nową oferta kasków Kappa na rok 2016

Kolekcja kasków Kappa na rok 2016 w katalogu PDF

Konkretne modele dostępnę w naszym sklepie internetowym.

KAPPA KASK KV25

 

KAPPA-KV25

KV25 NEVADA to kask szczękowy o zdecydowanym, a przy tym eleganckim wyglądzie. Wyposażony został w blendę przeciwsłoneczną, zapięcie micro oraz wyjmowaną i dającą się wyprać wyściółkę wewnętrzną wykonaną z materiału antyalergicznego. Kask posiada również doskonałą wentylację oraz modne kolory.

KAPPA KASK KV22

 

KAPPA-KV22

 

KV22 FLORIDA posiada „słoneczną” nazwę ale również cechy które sprawiają, że można go używać przez większą część roku, a do tego jeszcze niesamowite grafiki. Jest to kask który wzbogaca ofertę kasków miejskich. Długa szyba chroni całą twarz a skorupa dosłownie oplata policzki zapewniając doskonały komfort i bezpieczenstwo. Należy przy tym wspomnieć o systemie wentylacji, kory zawiera 2 przednie wloty oraz duży tylny wylot.

KAPPA KASK KV21 

KAPPA-KV21

KV21 TOLEDO to integralny, bardzo wygodny w użytkowaniu kask o nowoczesnej linii i ciekawych grafikach. Blenda przeciwsłoneczna, antyalergiczna wyjmowana wyściółka i zapięcie micro to standard. Za komfort podróżowania dbają dodatkowo 2 przednie wloty powietrza, jeden na podbródku i czole oraz 4 tylne wyloty. Atrakcyjna, rzucająca się w oczy grafika gwarantuje modny wygląd, ale również zapewnia bycie widocznym dla innych, nadjeżdżających pojazdów.

KAPPA KASK HV9 HEVIK

 

HV9 to kask otwarty typu demi-jet, zaprojektowany dla tych, którzy kochają styl retro. Nowy kask posiada ciekawą grafikę oraz wyjmowaną i hipoalergiczną wewnętrzną wyściółkę wykonaną z czarnej skóry syntetycznej zapewniając styl i doskonały komfort.

Leave a Reply