Skip to main content
Aktualności

KONKURS TRW. KUP AKCESORIA MOTOCYKLOWE TRW I POJEDŹ NA TYDZIEŃ DO HISZPANII

By 8 kwietnia, 201611 kwietnia, 2016No Comments

Konkurs TRW. Pojedź na motocyklową wyprawę do Hiszpanii z TRW i Motofiestą!

Chcesz przedłużyć sezon motocyklowy na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca? Wygraj tygodniowy wyjazd z TRW i Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha położonego w okolicach słynnego kurortu Alicante. Wystarczy kupić produkty TRW za 150 zł, wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje markę TRW. Zwycięża 5 osób!

TRW produkuje wysokiej klasy części do motocykli – klocki i tarcze hamulcowe, przewody hamulcowe i sprzęgłowe w oplocie stalowym, pompy hamulcowe sprzęgła, kierownice, podnóżki i wiele innych części i akcesoriów dzięki którym zamienisz swój motocykl w niepowtarzalną maszynę. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i sprawdzoną jakość, to znajdziesz je w produktach oznaczonych logotypem TRW.

Aby wziąć udział w konkursie, kupujemy produkty TRW za minimum 150 złotych i wymyślamy hasło, które naszym zdaniem najtrafniej charakteryzuje tę markę. Potem zapisujemy je na karcie konkursowej. Wysyłamy ją do Motogen.pl wraz z kopią paragonu i wyciętą etykietą produktu. 5 zwycięzców, którzy wymyślą najciekawsze hasła pojedzie na tygodniowy wyjazd z Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha w Hiszpanii. Tam na każdego będzie czekał nowy motocykl, a doświadczony przewodnik wskaże najciekawsze spośród niezliczonych nadmorskich i górskich tras.

Zwycięzcom konkursu TRW i Motofiesta zapewnią przelot, zakwaterowanie w willi z ogrodem i basenem, wyżywienie w miejscowej restauracji serwującej lokalne potrawy i – co najważniejsze – nowy motocykl Yamaha MT-09 Tracer wraz z paliwem. Przez sześć dni laureaci będą jeździć najciekawszymi trasami w całej okolicy. Warto wziąć udział w konkursie, bo za taki wyjazd trzeba normalnie zapłacić 899 euro i to bez kosztów przelotu i paliwa!

Wybrzeże Costa Blanca to nie tylko trasy motocyklowe. Przy okazji można zwiedzić wiele ciekawych zabytków, zobaczyć jedno z największych akwariów na świecie czy bawić się w licznych miejscowych klubach.

 

Zasady konkursu są proste.
1. Kup do swojego motocykla produkty TRW za 150 zł. Następnie wymyśl hasło, które najlepiej oddaje ducha marki TRW. Zapisz je na karcie konkursowej, którą znajdziesz w swoim salonie motocyklowym, warsztacie lub pobierzesz z naszej strony.

2. Wyślij ją na adres Liberty Motors Motogen, ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa wraz z paragonem (może być kserokopia) i etykietą wyciętą z opakowania produktu.

3. My wybierzemy 5 autorów najciekawszych haseł, którzy pojadą na tygodniowy wyjazd do centrum testowego motocykli Yamaha w Hiszpanii, gdzie czekać na nich będą nowe motocykle i niezliczona liczba tras.

Organizatorzy – TRW i Motofiesta – zapewnią Ci przelot, zakwaterowanie, wyżywienie (2 posiłki dziennie), paliwo oraz motocykl Yamaha Tracer MT-09, którym przez sześć kolejnych dni objedziesz całą okolicę pod opieką doświadczonego instruktora znającego doskonale lokalne szosy i bezdroża. Warto walczyć, bo regularna cena tego wyjazdu to 899 euro!

Wybrzeże Costa Blanca to niepowtarzalne i piękne miejsce kuszące nie tylko trasami motocyklowymi, ale również walorami turystycznymi oraz fantastycznymi smakami lokalnej kuchni.

Regulamin konkursu i karta konkursowa do pobrania.

  1. [download id=”5451″]
  2. [download id=”5455″]

 

 

TRW-BANERY 01_750x200

 

 

 

Leave a Reply