Skip to main content
Aktualności

KUP KOMPLET OPON METZELER RENNSPORT. GRATIS KUFEREK NA KASK PIRELLI

By 17 lipca, 2015No Comments
Na życzenie fanów sportu motocyklowego firma Metzeler wypuściła partię kultowej opony Rennsport.
Mamy komplety opon w mieszance odpowiadającej K3, czyli do jazdy sportowej, ale z gwarancją dużego przebiegu.
Mieszanka K3 stosowana jest w wyścigach długodystansowych, gdzie oprócz doskonałej przyczepności duże znaczenie ma również żywotność.Opony dostępne w rozmiarach:
120/70-17 (symbol 1306900) i 180/55-17 (symbol 1307100) 
Opony posiadają oczywiście homologację drogową.

Produkcja 2015!

Metzeler Rennsport to nowoczesna, letnia opona do motocykli o dużych mocach przystosowana zarówno do jazdy po drogach publicznych oraz torze wyścigowym. Do produkcji bieżnika zastosowano mieszankę gumową z dodatkową zawartością krzemionki, która gwarantuje wyjątkową przyczepność w każdych warunkach. Komponent zwiększa również odporność tworzywa na wysokie temperatury. Stalowe opasanie ułożone pod katem zero stopni zapewnia lepszy kontakt z drogą oraz precyzyjne sterowanie nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów z dużą prędkością.

Uwaga!

Do każdego kompletu nabytego od dzisiaj dodajemy specjalny kuferek na kaski sygnowany przez siostrzaną firme Metzelera – Pirelli.

Kuferek posiada pasek umożliwiający stosowanie go jako torby, siatkę w miejscu «szyby» do schowania mapy lub drobiazgów.
Najważniejszą zaletą jest możliwość umieszczenia kuferka na tylnym siedzeniu motocykla i zapięciu go siatką bagażową. Może on wtedy służyć do bezpiecznego przewozu na motocyklu kasku bez ryzyka uszkodzenia.
Kreatywność podpowiada jeszcze wiele innych zastosowań, ale to pozostawiamy przyszłym użytkownikom.
Uwaga! Promocja trwa do wyczerpania zapasów kuferków promocyjnych o czym poinformujemy na stronie

 

kufr-pirelli

Leave a Reply