Skip to main content

Szanowni Państwo!
Przygotowaliśmy nową promocję Michelina dostępną tylko w Olek Motocykle! Przy zakupie kompletu opon Michelin Power RS jako gratis dajemy totem Michelina Power RS (wysokość 200 cm), kubek promocyjny, spray Castrola O-R 150ml i Blueanker o wartości 199 zł!

Co to jest Blueanker ?

Beacon Blueanker to malutki nadajnik bluetooth, który połączony z aplikacją w Twoim telefonie chroni Twój motocykl, samochód, rower, garaż czy mieszkanie przed kradzieżą lub włamaniem. Jest wyposażony w wewnętrzny akcelerometr dzięki czemu każde nawet najmniejsze jego poruszenie wzbudzi alarm w Twoim smartfonie informując Cię natychmiast o nieproszonym gościu czy zdarzeniu. Jeśli usłyszysz już alarm, lecz niestety zobaczysz przy swoim pojeździe kilku „gości”, możesz szybko jednym przyciskiem wezwać do pomocy znajdującą się w pobliżu firmę ochroniarską! I co najważniejsze nie musisz płacić żadnych abonamentów! Oprócz tego aplikacja mobilna wysyła informację o potencjalnej próbie kradzieży do innych użytkowników systemu, którzy akurat znajdują się w pobliżu miejsca ingerencji.
Dzięki temu użytkownicy Blueanker mogą wzajemnie sobie pomagać. Nawet jeśli jednak Twój pojazd wraz z zamocowanym Beacon’em zostanie skradziony i zniknie z Twojego zasięgu, szybko uaktywni się u innych użytkowników społeczności Bluanker, natychmiast ich o tym informując! Użytkownik, który otrzyma taki alert może wyśledzić Twój pojazd za pomocą zintegrowanej aplikacji z mapą Google Maps i poinformować o tym Ciebie i odpowiednie służby. Bateria Beacon’a wystarcza na kilka lat więc nie musisz go podłączać do ładowania, a aplikacja na bieżąco poinformuje Cię o stanie baterii oraz o sile zasięgu. Zasięg połączenia Beacon’a z aplikacją to 70 metrów. Więcej informacji na stronie producenta.

Warunki skorzystania z promocji:

1. Promocja działa dla każdego klienta
2. Promocja trwa do wyczerpania wyżej wymienionych gratisów
3. W przypadku zamówień przez sklep internetowy prosimy wpisać komentarz do zamówienia: PROMOCJA MICHELIN NADAJNIK

Promocja dostępna tylko w Olek Motocykle!

 

Michelin Power RS

Leave a Reply