Skip to main content
Aktualności

PROMOCJA MX CAP

By 25 sierpnia, 2016No Comments

Czapka Dunlop MX Cap

 

Kup komplet opon Dunlop Geomax MX i zgarnij czapkę z limitowanej edycji Dunlop Geomax MX.

 

Zapaleni motocykliści wiedzą wszystko o off-roadowych oponach Dunlop MX, oferujących technologie sprawdzone przez mistrzów.

Kup komplet opon w czasie trwania promocji i zdobądź nie tylko zwycięski produkt, ale i czapeczkę z limitowanej edycji Dunlop MX.

Oferta dotyczy modeli: Dunlop Geomax MX-11, Geomax MX-3S, Geomax MX-52 oraz Geomax MX-71, AT81 i D952.

 

WARUNKI PROMOCJI

Biorąc udział w promocji oświadczasz, że zgadzasz się z jej warunkami opisanymi poniżej:

1. Promocja obowiązuje w punktach sprzedaży Dunlop Dealers, w których jest komunikowana. Promocja dotyczy wyłącznie zakupu kompletu opon (przedniej i tylnej) modeli Dunlop Geomax MX-11, Geomax MX-3S, Geomax MX-52 oraz Geomax MX-71, AT81 i D952 w okresie od 15 lipca do 31 grudnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów.

2. Promocja nie obejmuje opon zakupionych pojedynczo, o różnej specyfikacji bądź w modelu innym niż wymienione w punkcie 1.

3. Po dokonaniu zakupu opon objętych promocją uczestnik promocji otrzyma od sprzedawcy czapkę z limitowanej edycji Dunlop MX.

4. W trakcie trwania promocji każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną czapeczkę z limitowanej edycji Dunlop MX.

5. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych punktach sprzedaży opon Dunlop.

6. Liczba czapek jest ograniczona. Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do wymiany czapki na ekwiwalent pieniężny lub wypłaty takiego ekwiwalentu w przypadku braku dostępności czapek.

7. Organizatorem promocji jest Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 48.

8. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.

9. Promocja dedykowana jest wyłącznie konsumentom zakupującym opony w sieci detalicznej sprzedaży. Firmy, organizacje i instytucje nie mogą wziąć udziału w promocji.

10.Pełna listę punktów sprzedaży można znaleść na www.lovedunlop.com

 

 

dunlop-mx-cap-broszurka

Leave a Reply