Skip to main content
Aktualności

Strażnik Twojego dobytku – niewidzialna „kotwica” Blueanker! Nowość w ofercie Olek Motocykle!

By 26 września, 2016No Comments

Beacon Blueanker to malutki nadajnik bluetooth, który połączony z aplikacją
w Twoim telefonie chroni Twój motocykl, samochód, rower, garaż czy mieszkanie
przed kradzieżą lub włamaniem.  Jest wyposażony w wewnętrzny akcelerometr dzięki czemu każde nawet najmniejsze jego poruszenie wzbudzi alarm w Twoim smartfonie informując Cię natychmiast o nieproszonym gościu czy zdarzeniu. Jeśli usłyszysz już alarm, lecz niestety zobaczysz przy swoim pojeździe kilku „gości”, możesz szybko jednym przyciskiem wezwać do pomocy znajdującą się w pobliżu firmę ochroniarską!
I co najważniejsze nie musisz płacić żadnych abonamentów!

 

Oprócz tego aplikacja mobilna wysyła informację o potencjalnej próbie kradzieży do innych użytkowników systemu, którzy akurat znajdują się w pobliżu miejsca ingerencji.
Dzięki temu użytkownicy Blueanker mogą wzajemnie sobie pomagać. Jednak nawet jeśli Twój pojazd wraz z zamocowanym Beacon’em zostanie skradziony i zniknie z Twojego zasięgu, szybko uaktywni się u innych użytkowników społeczności Bluanker, natychmiast ich o tym informując! 
Użytkownik, który otrzyma taki alert może wyśledzić Twój pojazd za pomocą zintegrowanej aplikacji z mapą Google Maps i poinformować o tym Ciebie i odpowiednie służby.
Bateria Beacon’a wystarcza na kilka lat więc nie musisz go podłączać do ładowania, a aplikacja na bieżąco poinformuje Cię o stanie baterii oraz o sile zasięgu.
Zasięg połączenia Beacon’a z aplikacją to 70 metrów, lecz bez problemu można go zwiększyć do nieograniczonych odległości, poprzez stworzenie bezpiecznej strefy Bluepoint wykorzystując drugi telefon, tablet lub inne urządzenie mobilne pozostawione w zasięgu Beacon’a.

 

Wykorzystując tak stworzoną strefę Bluepoint oraz większą ilość Beacon’ów możesz z powodzeniem monitorować cały swój dom lub np. motocykle grupy podróżników zatrzymujących się w hotelu,
a Ty wraz z towarzyszami podróży spokojnie możesz oddalić się od sprzętów relaksując się na plaży czy zwiedzając okolicę.
Dzięki strażnikowi Blueanker otrzymasz natychmiast informację o zdarzeniu, nawet jeśli akurat nie ma Cię w pobliżu.
Nie ma technologii bez ludzi, dlatego też Blueanker to nie tylko techniczna nowinka,  ale tworząca się społeczność użytkowników systemu oraz ich znajomych i przyjaciół skupionych w najpopularniejszych portalach społecznościowych jak Facebook, WhatsApp, Twitter czy z listy kontaktów.
Im społeczność użytkowników Blueanker będzie większa, tym szybsza i skuteczniejsza będzie reakcja prowadząca do odzyskania skradzionego pojazdu.

 

Beacony są całodobowo monitorowane przez aplikację mobilną. Wystarczy, że przymocujesz je
do cennego przedmiotu i stworzysz w aplikacji swoje spersonalizowane konto Blueanker,
które to stanie się Twoim domowym centrum dowodzenia, a możliwość dodawania
osobistych zdjęć, opisów i komunikatów z pewnością ułatwi Ci codzienne użytkowanie.
Beacon Blueanker oparty na działaniu Bluetooth Smart wypełnia lukę powstałą pomiędzy
tradycyjnymi metodami zabezpieczeń, a drogimi nadajnikami wykorzystującymi wyłącznie system GPS.Więcej informacji oraz instrukcję obsługi aplikacji znajdziecie Państwo pod adresem
http://blueanker.com/onlineinstruction/
W ofercie posiadamy Beacon’y
w kolorze czarnym o kodzie BA001 oraz niebieskim BA002. Zapraszamy do zakupów!

 

 

blueanker

 

Leave a Reply