Skip to main content

Projektowanie urządzeń przez motocyklistów dla motocyklistów daje gwarancję, że produkty te są przemyślane pod względem funkcjonalnym i praktycznym (np. obsługa „glove friendly”). To między innymi dlatego SENA jest postrzegana jako lider w produkcji interkomów do motocykli. SENA w swoich produktach stosuje najnowsze technologie i komponenty najwyższej jakości, co owocuje niezawodnością i gwarancją kompatybilności z nowymi urządzeniami, które dopiero wejdą na rynek (np. smartfony).

Wkrótce w naszej ofercie nowości SENA

Interkom z kamerą FullHD

Posiadając SENA 10C nie musisz już mieć dwóch urządzeń przymocowanych do kasku, nie musisz również skupiać uwagi na obsługiwaniu ich równocześnie. To innowacyjne połączenie daje Ci możliwość sterowania kamerą poleceniami głosowymi, lub chociażby nagrywanie obrazu z komentarzem. SENA 10C to zaawansowany interkom z najnowszą wersją Bluetooth 4.0, z zasięgiem do 1,6km, czteroosobową konferencją i radiem FV z RDS. Zestaw można wyposażyć w bezprzewodowego pilota mocowanego do kierownicy. Można go również sparować z interkomami innych producentów.

 

Sena 10C

 

Mikro interkom, który zamontujesz wewnątrz kasku

SENA 10U to interkom mikro dla kasków z segmentu premium. Montaż wewnątrz kasku sprawia, że nic nie pozostaje na zewnątrz. W zestawie dołączany jest także bezprzewodowy pilot, który można zamontować na kierownicy motocykla. Posiada wgrane komunikaty głosowe – słyszysz je, poruszając się po menu i stąd wiesz, w którym miejscu menu jesteś. Interkom został wyposażony w Bluetooth 4.0, posiada zasięg rzędu 1,6km , oferuje możliwość prowadzenia czteroosobowej konferencji, a także posiada radio FV z RDS. Możliwe jest również parowanie z interkomami innych producentów.

Gdzie kupić?

W naszej ofercie znajduje się cała gama interkomów motocyklowych, uniwersalnych, i outdoorowych, kamer oraz zestawów do podłączenia interkomów do radia CB czy zestawów audio motocykli.

Zajrzyj również do naszego sklepu internetowego sklep.olekmotocykle.pl oraz odwiedź nas na Facebooku.

sena_20s

Leave a Reply